Doplnkové čistiace služby

Odkvapy

Udržiavanie vašich odkvapov čistých je jedným z najdôležitejších aspektov údržby vášho domu, pretože vaše odkvapy zohrávajú dôležitú úlohu pri udržiavaní vášho domu v bezpečí pred poškodením vodou. Čisté odkvapy odvádzajú vodu z vašej strechy. To udrží vodu mimo základov vášho domu, čím sa zabráni tomu, aby sa v priebehu času vyskytli drahé a komplikované škody.

Odkladáte čistenie odkvapov, príliš dlho? Namiesto toho, aby ste vytiahli rebrík, nechajte DCF, aby sa o to postaral za vás.

Bazén

Každý s bazénom na svojom dvore si zaslúži oddych v čistej vode. Aj keď tento proces môže byť skľučujúci a únavný, takže nebudete motivovaní udržiavať vodu v bazéne čistú, je to nevyhnutná súčasť údržby bazéna.

Nikto predsa nechce plávať v bazéne zamorenom choroboplodnými zárodkami, baktériami a potenciálnymi chorobami. Váš bazén potrebuje špecializovaného profesionála, ktorý sa stará o zdravie a bezpečnosť vašich blízkych.

 V DCF vám ponúkame služby čistenia bazénov, ktoré pomáhajú chrániť vás a vašu rodinu.

Vozidlá

V DCF sme hrdí na rozsah a kvalitu služieb, ktoré poskytujeme našim klientom.

Od bežného umývania až po dôkladnú starostlivosť o vaše auto, alebo motocykel.

Okrem bežného čistenia poskytujeme služby ako tepovanie, hĺbkové čistenie kože, voskovanie, čistenie parou či ozónovú dezinfekciu vzduchotechniky a interiérov vozidiel.

Odevy a bytový textil

Mokré eco čistenie + žehlenie

Vďaka špeciálnej technológii, bude vaše oblečenie voňavé, dôkladne vyčistené a nepoškodené.

Ekologický koncept čistenia je založený na využití vody a biologicky odbúrateľných produktoch.

Suché čistenie + žehlenie

Chemické čistenie je veľmi podobné bežnému domácemu praniu, ale namiesto vody a čistiaceho prostriedku sa na čistenie oblečenia používa tekuté rozpúšťadlo vhodné pre extrémne odolné škvrny. Rozpúšťadlo obsahuje málo alebo žiadnu vodu, preto sa používa termín suché čistenie.

Stavba / renovácia

Projekt prestavby je vždy skvelý spôsob, ako pridať hodnotu vášmu domovu, ale upratovanie po renovácii, alebo stavaní nie je vždy jednoduché. Nielenže pravdepodobne máte čo do činenia s množstvom prachu a nečistôt, ale môžete natrafiť na najrôznejšie lepkavé zvyšky a farby, s ktorými si možno nebudete vedieť rady. Prach, šmuhy, škrabance, drobné zvyšky stavebných materiálov a nečistoty môžu byť prítomné aj po dokončení renovácie alebo novej stavby. Ak chcete zabezpečiť, aby miestnosť alebo domov boli čisté,  je to skvelá príležitosť pre odborníkov DCF.

Máte šťastie, že DCF upratovacie služby ponúkajú upratovanie po stavbe, alebo prerábaní ako doplnkovú upratovaciu službu.

Exteriér

Exteriér si vyžaduje profesionálne čistenie a starostlivosť skúsenými odborníkmi, ktorí majú skúsenosti s čistením, ošetrovaním rôznych materiálov. 

Majitelia domov takmer nevenujú pozornosť vonkajšiemu priestoru svojho majetku. V dôsledku nedostatočnej údržby a čistenia môžu byť tieto oblasti veľmi špinavé. Ak chcete udržať vonkajší priestor vašej nehnuteľnosti čistý, mali by ste zvážiť správne čistenie od DCF.

Kontaktujte nás

Pre čistotu okolo Vás

DCF s.r.o.

Martin Škultéty


+421 914 229 485

info@dcf.sk